Płatność i wysyłka

FORMY PŁATNOŚCI:
1.  Przelew bankowy
2.  e-Raty Santander Bank 
3.  Pobranie /płatność gotówką przy odbiorze towaru.
4. Przelewy24

DANE DO PRZELEWU:

SPRZEDAZ WYSYŁKOWA JEST REALIZOWANA PRZEZ FIRMĘ :

  " F.H.P.U. ARTEX Andrzej Płonka"
         ul. Legionów 217
43-502 Czechowice-Dziedzice

BANK SPÓŁDZIELCZY CZECHOWICE-DZIEDZICE

NR KONTA  52 8453 0002 0008 8750 3000 0010

WYSYŁKA:

Wysyłka i zabezpieczenie rowerów:
a)Rowery są zapakowane w karton, a najważniejsze elementy takie jak amortyzator, rama, kierownica są odpowiednio zabezpieczone folią bąbelkową, panelami styropianowymi lub innym podobnym materiałem
b)Rowery wysyłane są z wymontowanym przednim kołem, do samodzielnego montażu są również pedały oraz kierownica. Każdy rower ma wstępnie wyregulowany napęd oraz hamulce.

1. ROWERY zakupione w naszym sklepie internetowym, których cena wyniosła co najmniej 400 pln są objęte DARMOWĄ WYSYŁKĄ NA TERENIE KRAJU !

W przypadku zakupu naszych rowerów przez portale takie jak: Allegro, OLX, itd cena wysyłki DHL to:

pobranie: 70 zł
przelew 50 zł

E-RATY Santander instrukcja składania wniosku ratalnego:

Artex FHPU Andrzej Płonka występujący w roli pośrednika kredytowego informuje swoich Klientów o możliwości skorzystania z propozycji kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A., udostępnia swoim Klientom wniosek o kredyt na zakup towarów i usług oraz przyjmuje oświadczenia o odstąpieniu od umów o kredyt na zakup towarów i usług  zawartych przez Santander Consumer Bank S.A. za pośrednictwem Artex FHPU Andrzej Płonka.

Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Decyzja o przyznaniu i warunkach kredytu z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta zostanie podjęta przez Bank. Szczegóły na www.santanderconsumer.pl

INSTRUKCJA KUPOWANIA NA E-RATY DO POBRANIA W PONIŻSZYM LINKU:

https://drive.google.com/file/d/1WJPvwmGDPZXXPsIR7ffLGapWuW89gWkJ/view?usp=sharing

2. Kaski, części i akcesoria

Wysyłka kurierem DPD:

CZAS DOSTAWY:

Przesyłki kurierskie : do 14 dni roboczych  w godz. 9.00-17.00 
(UWAGA! do terminów dostaw nie wlicza się sobót, niedziel oraz świąt). Za dostarczenie po godzinie 17.00 lub w sobotę dopłata 50zł /możliwe tylko w niektórych miastach!/.

Jeżeli przesyłka nie dotrze do Państwa mimo przyjęcia zamówienia i potwierdzenia go przez naszą firmę, prosimy o niezwłoczny kontakt e-mailowy lub telefoniczny. 

Rowery wysyłamy złożone i wstępnie wyregulowane z wymontowanym przednim kołem (w bezpiecznych opakowaniach kartonowych), należy we własnym zakresie dokręcić kierownicę, siodełko i pedały.

Możliwy odbiór osobisty w jednym z naszych sklepów.
*pozostałe informacje o wysyłce, zwrotach, reklamacjach itp. znajdują się w zakładkach "Regulamin" oraz "Informacje dla Klientów"