Informacje dla klientów
 1. Sklep internetowy prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet.
 2. Zamówienia  przyjmowane są przez stronę artex-rowery.pl , w wyjątkowych przypadkach telefonicznie (032) 215 66 41. Celem potwierdzenia dostępności prosimy skontaktować się telefonicznie lub mailowo przed złożeniem zamówienia lub dokonaniem wpłaty.  
 3.  Po złożeniu zamówienia klient dostaje e-mailem informację o jego przyjęciu z prośbą o potwierdzenie.    
 4.  Realizacja zamówienia rozpoczyna się:
  a) w przypadku zamówień płatnych przy odbiorze - po tym, jak do sklepu dotrze od klienta e-mail z potwierdzeniem    złożonego zamówienia,
  b) w przypadku zamówień płatnych przelewem - w chwili dotarcia przelewu opłacającego zamówienie na konto     sklepu,
 5. Zamówienia realizowane są w terminie do 14 dni roboczych (zazwyczaj jest to 3-7 dni roboczych) od rozpoczęcia realizacji zamówienia(wpłynięcia pieniędzy na konto w przypadku płatności przelewem). *Realizacja może się wydłużyć w sytuacji dużej ilości zamówień lub braku, któregoś z potrzebnych elementów do montażu o czym będziemy informować. 
 6. Do każdego zamówienia dołączany jest paragon.
 7. Faktura VAT jest wystawiana na wyraźne życzenie klienta.
 8. Klient może wprowadzić zmiany w zamówieniu do momentu otrzymania e-maila potwierdzającego wysyłkę zamówionych towarów.
 9. Gratisy do rowerów nie stanowią oferty handlowej. W razie braku którychkolwiek opisanych na stronie produktu, zastrzegamy sobie prawo do zamiany na inne.
 10. Zdjęcia/Grafiki są wykonywane w studiu i obrabiane w programie graficznym dlatego mogą różnić się od rzeczywistego wyglądu roweru w świetle dziennym.
 11. W przypadku zwrotu/wymiany towaru koszt dostawy ponosi kupujący. Jeśli porozumie się z nami to korzystając z naszej umowy kurierskiej koszt ten będzie wynosił 50 zł w przypadku zwrotu roweru oraz  w przypadku wymiany roweru na nowy.
  1. Ceny towarów w panelu zakupowym artex-rowery.pl podane są w walucie polskiej (PLN) i wartości brutto. Firma F.H.P.U Artex Andrzej Płonka zastrzega sobie prawo do zmian cen oraz specyfikacji towarów, w dowolnym momencie, dlatego reklamacje z tytułu widnienia innego elementu na stronie niż rzeczywiście zamontowanego nie będą rozpatrywane.
  2. Wysokości cen produktów opublikowanych na stronie artex-rowery.pl są właściwe dla rowerów oraz akcesoriów sprzedawanych online i nie dotyczą produktów sprzedawanych w sklepie stacjonarnym.
   Wprowadzanie nowych towarów, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych lub wyprzedaży. Zmiany te nie mają wpływu na ceny towarów w zamówieniach złożonych przed datą wejścia w życie zmiany ceny.
  3. Przez cenę regularną rozumiana jest cena produktu, obok której nie wyświetlona jest przekreślona stara cena.

   INSTRUKCJA KUPOWANIA NA E-RATY DO POBRANIA W PONIŻSZYM LINKU:

   https://drive.google.com/file/d/1WJPvwmGDPZXXPsIR7ffLGapWuW89gWkJ/view?usp=sharing

FORMULARZ ODSTĄPIENIA OD UMOWY DO POBRANIE PONIŻEJ:

https://drive.google.com/open?id=11756rbsqbt4wMt7u0ayQvv0yBiXFJcSz

FORMULARZ ZWROTU DO POBRANIA PONIŻEJ:

https://drive.google.com/open?id=1wL4sgdnYF-YvlbUEWJRaJlAo85WqNvzd

FORMULARZ REKLAMACYJNY DO POBRANIA PONIŻEJ:

https://drive.google.com/open?id=1a3uNXi39S2k6ssUZeYt8gXaOIiy_1R1k